Generální dodávky

Realizujeme generální dodávky staveb včetně komplexního servisu souvisejících služeb pro stavební investory. Zajistíme potřebnou projektovou dokumentaci od studií až po její realizaci, inženýrskou činnost pro získání stavebních povolení, případně také kolaudaci stavby.

Řízení stavebních zakázek zajišťují speciální týmy. Jejich členy jsou zkušení projektanti, pracovníci z oblasti rozpočtů a technické přípravy, řídící management výroby a montáže. Týmy jsou vedeny projektovými manažery se specializací právě na tento segment činnosti.

Naší prioritou je kvalita všech dodávaných činností, proto z velké části využíváme vlastních zdrojů, na které se můžeme plně spolehnout.

 

Reference

Střešní a obvodové pláště

Dodáváme a montujeme veškeré typy lehkých obvodových plášťů – skládané fasády, sendvičové panely, lamelové fasády. Disponujeme vlastními montážními mechanismy, jako jsou například pojízdné pracovní plošiny, manipulátory, vysokozdvižné vozíky, lešení apod.

Zaměstnáváme vlastní odborné dělníky se specializací na montáže střešních a fasádních obvodových plášťů, a také na výrobu a montáž zámečnických a klempířských prvků. Realizujeme dodávky a montáže široké škály typů střech, a to zejména plochých. Specializujeme se na izolace z PVC fólií a bitumenových pásů. Naše technická řešení staveb a všechny detaily vycházejí z nejnovějších poznatků a vývoje v daném segmentu stavebnictví.

Vyrábíme hliníkové výplně otvorů – okna, dveře, prosklené fasády a světlíky. Provádíme instalace fotovoltaických elektráren na novostavbách i na stávajících střešních pláštích.

 

Reference